Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir Ayrılığıyla İlgili Şok İddia: “Ayaklarını Öpse Affetmez!”

Geçtiğimiz saatlerde, çok kısa bir süre önce inkar ettikleri aşkı yaşayamaya başlayan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in aşkının kısa sürdüğü ve ayrıldığı dedikoduları yayıldı. Onur Akay, çiftin aşkının bitişiyle ilgili şok açıklamalarda bulundu!

Son dönemlerin en çok konuşulan çifti Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in ayrıldığı dedikoduları aldı başını gidiyor.

“AfRam” fanları hayatlarını ortaya koyarcasına ayrılığın yalan olduğunu savunurken, bu aşkı başından beri gerçek bulmayanlar da çekirdeklerini ellerine aldılar, keyifle izliyorlar durumu!

Ayrılık gerçekten var mı yok mu bilmiyoruz. Fakat olay denizde aşk fotoğrafından sonra ikiliyi bir daha beraber görmedik henüz.Ayrıca, her zamanki gibi de ateş olmayan yerden duman çıkmaz gibi geliyor bize…

Ortada bir aldatma olduğu iddiası dönüyor, bunun da henüz doğrulanmış herhangi bir yanı yok. Hem zaten bu doğru olsa da doğruluğu havada kalacak, şehir efsanesine dönecek dedikodulardan.

Ancak Magazin Bak’ın haberine göre ünlü çiftler hakkında sansasyonel açıklamalarda bulunan Onur Akay, ilişkinin neden bittiğini biliyormuş!

Onur Akay’ın iddiasına göre, ilişkiyi paramparça eden kişi Mert Ramazan Demir!

Mert Ramazan Demir’in, Afra Saraçoğlu’nu aldattığını iddia eden Onur Akay,

‘Türkiye’de güzel kadınların kaderidir aldatılmak. Afra ikinci kez aldatıldı ve bu aşka son noktayı koydu. Kadir Doğulu nasıl Neslihan Atagül’ü aldattıysa, Mert Ramazan Demir de öyle aldattı, kimse görüntüleyemedi.

Mert Ramazan Demir’in aldatması kaleme anacak bir konu da değil. Zaten Kadir’in de asıl aldatmaları kaleme alınamadı. Afra yine haklı, Mert’in özür dilemesini bırakın, Afra’nın ayaklarını öpse affetmeyecek ve affedilebilecek konu da değil. Dizinin ikinci sezonunda Allah senaristlere sabır versin.’ diyerek açıklıyor durumu.

Bu konu epey havada kalır gibi! Dizinin başlamasına yakın “Barıştılar!” haberleri görürseniz de şaşırmayın deriz biz. Siz ne düşünüyorsunuz bu iddia hakkında? Doğruluk payı var mıdır sizce? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir