Anıl Altan ve Pelin Akil Çiftinin Boşanma İddialarının Gündeme Düşmesiyle Anıl Altan’dan Cevap Geldi!

Hayatlarını yakında takip ettiğimiz ve ‘Herkesin böyle bir ilişkisi olsun.’ diye temennilerde bulunduğumuz Anıl Altan ve Pelin Akil çiftinin evliliklerinde kriz iddiası gündeme bomba gibi düştü. Anıl Altan boşanma iddialarına cevap verdi.

Belki de hepimizin ilk özendiği ilişkilerden biri. Bundan 7 yıl önce evlenen Anıl Altan ve Pelin Akil çiftinin maşallahlık bir ilişkisi vardı.

Instagram’a çektikleri eğlenceli kadın-erkek ilişkisini anlatan videolarla aslında biraz daha yakından tanıdık ikisini de.

Oyuncu çiftin tanışmasında mesleklerinin büyük payı. İkisi de aynı dizide fakat farklı zamanlarda yer aldılar. Ortak arkadaş grupları sayesinde tanıştılar ve bu güzel ilişki evliliğe gitti.

2016 yılında nikah masasına oturan ve güzel bir evliliğe adım atan çift tam 7 yıldır kusursuz bir evlilik sürdürüyor.

2019 yılında Alin ve Lina isimli ikiz kız çocuklarıyla da evliliklerini daha da kusursuz hale getiren çiftin, evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edildi.

Twitter’da boşanacakları konuşulmasının üzerine Anıl Altan’ın paylaşımı da dikkat çekti. Evliliklerinde kriz olduğu söylentisinin üzerine de Anıl Altan mutluluk pozunu paylaştı.

Dubai’ye iş birliği için giden ve aynı zamanda tatil yapan çift mutluluklarını bu pozla paylaştı.

Ailecek güzel bir tatil yapan çift, böylelikle evliliklerinde kriz değil mutluluk olduğunu herkese göstermiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir