Fenerbahçeli Voleybolcu Arina Fedorovtseva ve Kaleci Berke Özer Aşkı Fotoğrafla Belgelendi

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı oyuncularından Arina Fedorovtseva ile Eyüpspor kalecisi Berke Özer ilişkisi magazin gündemine oturdu. Dolu dizgin aşk yaşayan sporcu ikili arkadaşlarıyla beraber akşam yemeğine gitti. Sevilen çiftten yeni bir kare geldi.

Fenerbahçe Opet Voleybol takımında smaçlarıyla yeri göğü inleten Arina Fedorovtseva kariyerinde hızla yükselmeye devam ediyor

Fenerbahçe kalesinde başarılı performans sergileyen Berke Özer, Trendyol 1.Lig ekiplerinden Eyüpspor’un renklerine bağlandı.

Rus basınına verdiği bir röportajında birçok futbolcudan kendisine mesaj yağdığını söyleyen 19 yaşındaki sporcu biriyle aşk yaşamadığını söylemişti.

‘Evet mesaj atıyorlar ve bu kadar. Her şeyin bir zamanı var. Şu an için sadece voleybol ve bu harika. Bana sosyal medyadan sık sık ne kadar güzel olduğumu söyleyip kahve içmeye davet ediyorlar. İstanbul’a geldiğimden beri çok fazla evlenme teklifi aldım.’

Eyüpspor – Giresunspor maçında tribünlerde görüntülenen Rus voleybolcunun Berke Özer’i desteklemeye gitmişti.

Böylelikle ortaya atılan aşk iddiaları doğruluk kazanmaya başlamıştı.

Yengespormags adlı bir hesap tarafından yapılan bir paylaşımda Berke Özer ve Arina Fedorovtseva ikilisinin AVM’de el ele gezdiği görüntülendi.

Fenerbahçe camiasının sevdiği iki sporcunun birlikteliği kısa sürede hem spor hem de spor gündeminin manşetlerine oturdu.

Aşk iddialarının netleşmesinin ardından voleybol yıldızı Arina Fedorovtseva ile kaleci Berke Özer’in her paylaşımı yakından takip edilir oldu.

Dün akşam yemeği için arkadaşlarıyla bir araya gelen Arina Fedorovtseva ile Berke Özer’in yemek anında yana yana oturdu.

Gözlerden kalpler çıkaran çiftin mutluluğu da gözlerinden okunur haldeydi…

Siz Arina ve Berke çiftini birbirlerine yakıştırdınız mı?

Konu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir