GALAX Türkiye’de Artık Daha Güçlü!

GALAX, 1994 yılından beri bilgisayar donanımında yenilikçi teknolojileri tüketicilerin beğenisine sunuyor. Şimdi ise Türkiye’deki teknoloji tutkunları, Gaming.Gen.TR güvencesi altında bu ürünlere erişebilecek.

Avrupa’da KFA2 adıyla bilinen GALAX, ekran kartlarında sadece NVIDIA chipseti sunmakta. Bu chipsetler, oyun severler için mükemmel bir deneyim sunuyor. En güncel GeForce RTX 40 serisi ekran kartlarına Gaming.Gen.TR web sitesi üzerinden kolayca göz atabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. İlerleyen süreçlerde ekran kartlarına ek olarak gaming ekipman, monitör ve çeşitli bilgisayar bileşenlerini de Gaming.Gen.TR’de göreceğiz.

GALAX, sadece performansıyla değil, aynı zamanda yenilikçi tasarım ve özellikleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle GALAX tarafından özel olarak tasarlanan Xtreme Tuner Plus adlı telefon uygulaması, kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu uygulama sayesinde, GALAX marka ürünlerinizin RGB aydınlatmalarını, fan hızını ve çalışma sıcaklığını rahatlıkla kontrol edebilir, isteğinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

Eğer GALAX RTX 40 serisinin soğutma ve oyun performansını merak ediyorsanız, ilgili test sonuçlarına link üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, Gaming.Gen.TR üzerinden gerçekleştireceğiniz GALAX ekran kartı alışverişlerinde size özel birçok ayrıcalık da sizleri bekliyor. Üstelik 2 yıllık garanti süresince herhangi bir arıza durumunda birebir değişim garantisi sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir